Obrázek - Kvalitní švédské tepelné čerpadlo IVT se slevou 16 %

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci

Kvalitní švédské tepelné čerpadlo IVT se slevou 16 %

Pro všechny
Platnost do 31. 12. 2021
Přihlaste se Pro získání nabídky se musíte přihlásit.

Tepelné čerpadlo

Kvalitní švédské tepelné čerpadlo IVT se slevou 16 %, pro vytápění nového rodinného domu i pro výměnu za stávající kotel.

IVT je nejrozšířenější značka tepelných čerpadel v České republice. Využívá jí ve svých domech skoro 20 000 zákazníků a mnozí z nich i déle než 20 let.  Hlavní předností je nízká spotřeba elektřiny, nízká hlučnost a pověstná skandinávská spolehlivost a kvalita.

Nejprodávanějším tepelným čerpadlem je IVT AIR X – vzduchové tepelné čerpadlo vhodné jak pro novostavby, tak i pro starší nezateplené domy. V sortimentu jsou ale i úsporná tepelná čerpadla země/voda a malá tepelná čerpadla vzduch/vzduch, pro vytápění bytů nebo chat a chalup.   

Využijte dotace na tepelná čerpadla

Zákazníci IVT získali na dotacích již přes 300.000.000 Kč. Z programu kotlíkových dotací lze financovat náhrady neekologických kotlů na uhlí a z programu Nová zelená úsporám je možné financovat náhrady elektrického vytápění.

Jak čerpat nabídku

  1. Přihlaste se nebo zaregistrujte.
  2. Klikněte na tlačítko Získat nabídku.
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS).
  4. Na email ivt@ivtcentrum.cz zašlete poptávku na tepelné čerpadlo a kód výhody z této stránky. Spojí se s vámi specialista IVT, který vybere odpovídající tepelné čerpadlo.

Fotogalerie

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci