Obrázek - Sleva až 3000 Kč na vchodové dveře a okna Vekra

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci

Sleva až 3000 Kč na vchodové dveře a okna Vekra

Pro všechny
Platnost do 31. 12. 2023
Přihlaste se Pro získání nabídky se musíte přihlásit.

DODATEČNÁ SLEVA NA produkty VEKRA

VEKRA je největším výrobcem a dodavatelem oken a dveří na klíč v ČR. Všechna okna a dveře jsou vyráběna na míru ve 4 specializovaných výrobních závodech v Čechách a na Moravě.

VEKRA je jediná značka oken v ČR, která má mezinárodně uznávanou certifikaci TÜV NORD v segmentu výroby, prodeje a montáže oken, dveří a stínicí techniky, včetně odpovídajícího servisu. Vždy navrhne optimální řešení pro každou situaci, dům i byt, rekonstrukci i novostavbu. Vyrábí okna a dveře z plastu, dřeva, hliníku i dřevohliníku, proto si vybere každý podle svých preferencí i finančních možností.

NÁVRH – KONSTRUKCE – VÝROBA – MONTÁŽ

VEKRA je značka první volby zákazníků v ČR v segmentu oken, vchodových dveří a souvisejících doplňků. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby od úvodního poradenství a profesionálního řešení konstrukce, přes výrobu, až po odbornou instalaci všech prvků a následný potřebný. Na českém trhu funguje od počátku devadesátých let.

Jak čerpat nabídku

  1. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat nabídku
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
  4. Uvedený kód předložte obchodníkovi nejpozději před uzavřením nákupu


Výhodu lze uplatnit při zadání poptávky. Vztahuje se pouze na okna a vchodové dveře VEKRA, nelze ji uplatnit na interiérové dveře, stínění, doplňky a služby. Slevu lze uplatnit v kombinaci s dalšími akcemi.

Fotogalerie

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci