Obrázek - Energie od MND ještě výhodněji se slevou až 3000 Kč

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci

Energie od MND ještě výhodněji se slevou až 3000 Kč

Pro všechny
Platnost do 31. 12. 2021
Přihlaste se Pro získání nabídky se musíte přihlásit.

Ušetřete na energiích s MND

Společnost MND a.s. – Moravské naftové doly patří mezi největší a nejrychleji rostoucí dodavatele energií v České republice. V MND se snažíme dělat věci jinak a jsme rádi, že to zákazníci oceňují – v loňském roce byla společnost MND nejčastější volbou zákazníků při změně dodavatele plynu. 

Kromě Plynu z první ruky přímo z vlastní těžby nabízíme zákazníkům výhodný Proud, a to co nejjednodušeji, se srozumitelnou smlouvou na dobu neurčitou. Náš typický zákazník ušetřil na topení plynem za 3 roky v průměru 11 600 Kč. A díky nabídce pro členy věrnostního programu ČSOB Svět odměn můžete ušetřit ještě více. Jako člen věrnostního programu získáte k nově uzavřené smlouvě na Plyn z první ruky poukaz na slevu 2 000 Kč a k nově uzavřené smlouvě na Proud poukaz na slevu 1 000 Kč, a to je o důvod víc nenechávat změnu na jindy.

Jak čerpat nabídku

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat nabídku
  3. Zkopírujte si slevový kód a přejděte na web partnera
  4. Vyplňte formulář MND, vložte verifikační kód, potvrďte souhlas s uchováním osobních údajů a klikněte na Odeslat do MND
  5. Brzy se s vámi spojí operátor MND pro nastavení výhody

Podmínkou čerpání slevy je použití slevového kódu při uzavření Smlouvy o sdružených službách dodávky. Slevu nelze přiznat dodatečně.

Fotogalerie

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci