Obrázek - Užijte si chytrou zábavu v science centrech s 20% slevou

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci

Užijte si chytrou zábavu v science centrech s 20% slevou

Tip
Platnost do 31. 12. 2024
Získat nabídku

Hledáte zajímavý tip na výlet s dětmi v rámci ČR? Navštivte naše partnerská science centra!

Díky praktickému znázornění a interaktivním exponátům děti zábavnou formou pochopí, co se ve škole učí v chemii, fyzice, biologii, matematice a jiných předmětech. Ohromí je laboratorní pokusy nebo 3D/4K filmy. V science centru se pobaví nejen školáci, ale i děti do 5 let či dospělí. Až do konce tohoto roku si výlet můžete užít s 20% slevou od nás.

Jak čerpat nabídku

Při nákupu vstupenek na pokladně daného science centra se stačí prokázat platební kartou s logem ČSOB, ČSOB Premium, ČSOB Private Banking, Poštovní spořitelny nebo Ery a zaplatit s ní.

Do brněnské VIDY můžete vstupenky zakoupit i online – využijte slevový kód CSOB20.

Kde ji uplatnit?

VIDA! science centrum v Brně. Sleva platí na základní vstupné. Nevztahuje se na snížené či rodinné vstupné nebo doprovodný program (např. 3D film nebo labodílny).
Náš tip: Když už budete ve VIDA!, nezapomeňte navštívit Moneybox – hru ze světa financí, která vás i vaše děti naučí rozpoznat padělané peníze nebo najít nejlepší způsob investování.

Svět Techniky v Ostravě včetně Malého Světa Techniky U6. Sleva se vztahuje na jakékoli základní vstupné (jednotlivec, rodina); nevztahuje se na speciální doprovodné akce, workshopy či dílny, které se platí zvlášť.
Náš tip: Pokud se chystáte do Světa Techniky, navštivte zábavnou rodinnou hru Šetříme si na dovolenou. Hra naučí vaše děti hospodařit s rodinným rozpočtem. Uvědomí si na ní, jaké má rodina pravidelné i nečekané výdaje, a kolik stojí vyjet s celou rodinou na týden k moři.

iQLANDIA a iQPARK v Liberci. Sleva platí na základní vstupné. Nevztahuje se na snížené či rodinné vstupné nebo doprovodný program a vstup do iQPLANETÁRIA a iQFABLABU.
Náš tip: Projděte si Filipovu stezku. Finanční kvíz vás provede po expozicích iQLANDIE, především po skvělé expozici MatematikUM. Po vyplnění kvízu se sozvíte tajné heslo i místo vyzvednutí cen. :-)

Pevnost poznání v Olomouci. Sleva platí na základní vstupné. Nevztahuje se na snížené či rodinné vstupné nebo doprovodný program.

Slevy není možné sčítat.

Stáhněte si naši aplikaci DoKapsy od ČSOB a zobrazujte akční nabídky ještě pohodlněji.
Stáhnout aplikaci