7. ročník tohoto metropolitního festivalu Vám přinese to nejaktuálnější ze zahraničních hitparád, 4 venkovní a 3 vnitřní stage v prostředí historických pavilonů a zelených parků. A k tomu spoustu oblíbených českých i zahraničních interpretů a bohatý doprovodný program. Mezi největší hvězdy letošního ročníku patří Raye, Milky Chance, Michael Kiwanuka, The Blaze, Tom Grennan, Marc Rebillet, Kosheen nebo Sophian Medjmedj, Rohony, We Are Domi, Michael Kocáb a Lenny.

Svět odměn Vám nabízí:

  1. až 2x 3 denní vstupenku za 2 990 Kč namísto 3 490 Kč
  2. až 2x 1 denní vstupenku za 1 490 Kč namísto 1 790 Kč
  3. možnost čerpat slevu na 3 denní JUNIOR vstupenkudo dovršení věku 26 let. Vstupenky budete tedy mít pouze za 1 690 Kč!

Těšit se můžete i na ČSOB Kate zónu s programem s podtitulem „bez tíže“. S lístky od nás a kartou Mastercard budete mít možnost se pokochat dokonalým výhledem na stage a zažít třeba i něco speciálního. S komfortním zážitkem vám na festivalu ráda pomůže i naše virtuální asistentka Kate.

Jak čerpat slevu:

  • vyberte si kategorii vstupenek
  • zadejte svoji emailovou adresu
  • na emailovou adresu Vám odešleme slevový kód a odkaz na nákup vstupenek
  • kupte vstupenky a užijte si festival!

Vybrat si můžete pouze 1 typ vstupenek, po zaslání slevového kódu Vám již nebude umožněno čerpat další slevy.

Soutěž s Kate o 2 VIP vstupenky na Metronome Prague, ubytování a večeři v legendárním hotelu Almanac X Alcron Prague zná svou vítězku. Výherkyní je Jaroslava P. z Hoštky.

Gratulujeme a přejeme parádní zážitky!!

Kompletní soutěžní pravidla naleznete zde.