Všichni partneři

Akvária.cz s.r.o.

Kompletní realizaci špičkových akvárií

Jsme firma, která se na trhu s akvaristikou pohybuje přes 10 let. Specializujeme se na kompletní realizaci špičkových přírodních, mořských a biotopových akvárií. V čem opravdu vynikáme, je příprava a opracování skla. Jeho individuální lepení na naší dílně je prováděno výhradně ručně. Ruční práce a osobní dohled na jednotlivé kusy dnes není obvyklá záležitost, ale ze zkušeností víme, že je to nejlepší způsob, jak odvést precizní práci. Máme odborníky na sladkovodní a mořskou akvaristiku. Jen díky tomu vznikla unikátní designová akvária založená na detailním pozorování přírodních zákonitostí.

Naším hlavním heslem je DESIGN - TECHNOLOGIE - SERVIS. Snažíme se, aby naše akvária šla s dobou a vynikala nejen svým designem a funkčností, ale bezstarostností. O akvárium se Vám plně postaráme a vy si už si jen můžete užívat krásy podvodního světa. 

Nic pro nás není dost velká výzva, máme zkušenosti s těmi nejnáročnějšími živočichy, druhy rostlin i obřími nádržemi pro ZOOlogické zahrady a podmořské světy. 

Náhledový obrázek - Akvária.cz s.r.o.