Všichni partneři

DSI Czech

DSI Czech je specialista na dovoz a distribuci spotřební elektroniky do maloobchodní sítě v České, ale i Slovenské republice. Za svou třicetiletou historii společnost dodala na trh milion reproduktorů, sluchátek a statisíce dalších výrobků, které zpříjemňují a zlepšují život jejím zákazníkům.

Do portfolia produktů patří ty nejoblíbenější značky ve svém segmentu:

Ariete - Průkopník v parním čištění. Značka Ariete má ale v portfoliu i kávovary od italských mistrů kávy či chytrá řešení pro vaši domácnost a kuchyni. 

JBL - Legendární americký výrobce kvalitních reproduktorů, sluchátek a mikrofonů. 

Laica - Italská specializovaná společnost na výrobu malých domácích spotřebičů pro zdraví.

Kenwood - Světový lídr ve výrobě spotřební elektroniky, auto-hifi výrobků a komunikačních zařízení.

Při platbě naší kartou ve všech následujících e-shopech získáváte body od Světa odměn podle Pravidel pro sběr bodů a navíc body od partnera v hodnotě 3 % z vašeho nákupu.

www.ariete.cz
www.jbl.cz
www.laicaitaly.cz
www.kenwood.cz

Na uvedených e-shopech můžete také použít slevové poukázky. JBL vouchery uplatníte pouze na e-shopu jbl.cz. DSI Czech vouchery uplatníte pouze na těchto e-shopech ariete.cz, laicaitaly.cz a kenwood.cz. Nelze s nimi hradit objednávky nižší hodnoty, než je hodnota poukázky.

V rámci jednoho nákupu nelze uplatnit více než 1 slevovou poukázku. Platnost slevové poukázky je 60 dní od data vystavení. Slevové poukázky nelze kombinovat s akčními nabídkami.

Náhledový obrázek - DSI Czech