Všichni partneři

EXIM TOURS

Důležité upozornění pro klienty!

Partner EXIM tours ukončuje své působení ve Světě odměn. Získávat body za nákupy a směnit je za vouchery můžete pouze do 31. 1. 2024. Samotné vouchery pak můžete uplatnit u partnerů do 31. 3. 2024.

 

Der Touristik CZ a.s.

Obchodní značka EXIM tours, FISCHER a NEV-DAMA 

Nejlepší značky na trhu českého cestovního ruchu se spojily, aby společně dokázaly proměnit vaše dovolenkové sny ve skutečnost, ať jsou jakékoliv. Každá ze značek je úspěšná v odlišném segmentu a ideálně se doplňují. Pod křídly mimořádně silného majitele – německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik – tvoří tým, jehož každodenní náplní práce je přinášet vám jedinečné zážitky a odpočinek od starostí všedních dnů. 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech:
Po–Ne 07:00–22:00
Tel.: 255 787 787

Sbírat body můžete na www.eximtours.cz, www.fischer.cz, www.etravel.czwww.nev-dama.cz, ve značkových prodejnách EXIM tours a FISCHER a u vybraných partnerů. Kompletní seznam poboček naleznete na www.eximtours.cz/kontakty/nase-pobocky nebo na www.fischer.cz/kontakty/seznam-pobocek.

Při platbě naší kartou získáváte body od Světa odměn podle Pravidel pro sběr bodů a navíc také body od partnera v hodnotě 2 % z nákupu.

Podmínky pro uplatnění poukazu:

  • poukaz Světa odměn lze využít při nákupu zájezdu z aktuální nabídky DER Touristik CZ a.s. a může být uplatněn na jednu Smlouvu o zájezdu (dále jen SOZ) při úhradě zálohy nebo doplatku ceny zájezdu
  • poukaz můžete uplatnit na www.eximtours.czwww.fischer.cz a v celé prodejní síti EXIM tours a Fischer
  • je platný 60 dní od data vystavení.
  • poukazem nelze uhradit zpětně již uhrazenou SOZ
  • nelze ho směnit za finanční hotovost
  • Hodnota poukazu se započte ke kupní ceně zájezdu. V případě, že cena zájezdu bude vyšší než nominální hodnota poukazu, držitel tento rozdíl doplatí. V případě, že cena zájezdu bude nižší než hodnota poukazu, zůstatek se nevrací.
  • V případě odstoupení od SOZ se zákazníkovi vrací poukaz v hodnotě ponížený o stornopoplatky.
  • Je zakázáno poukaz prodávat prostřednictvím internetových a inzertních služeb.
  • Poukaz Světa odměn lze kombinovat s dalšími dárkovými poukazy DER Touristik CZ a.s.
Náhledový obrázek - EXIM TOURS