Všichni partneři

IP IZOLACE POLNÁ

Izolace, Revitalizace bytových domů, Energetické projekty, IP Invest

O společnosti

IP IZOLACE POLNÁ je rodinná firma s 25 letou tradicí tvořena týmem zkušených stavebních odborníků a energetických specialistů. Za dobu své působnosti společnost zateplila více než 24 900 rodinných domů, zrevitalizovala přes 800 bytových domů a pomohla desítkám měst a obcím. Od roku 2012 se také věnuje developerské činnosti zabývající se novým moderním bydlením v centru Prahy. V současné době je tvořena ze tří hlavních divizí – IZOLACE, REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ a INVEST.

Foukaná minerální izolace MAGMARELAX®

Divize IZOLACE je nejstarší divizí společnosti. V oblasti foukaných minerálních izolací patří IP IZOLACE POLNÁ k největším dodavatelům v České republice. Pravidelně realizuje na trhu více než 30 000 m³ foukané minerální izolace ročně. V současné době se opírá o špičkové produkty jako je ROCKWOOL a PAROC. Vlastní ochrannou známku MAGMARELAX®, pod kterou dodává většinu služeb. Všichni technici v divizi jsou vybaveni moderní technikou, jako jsou termokamery a laserové dálkoměry.

Technologie foukaných minerálních izolací přišla do Čech v roce 1995. Do té doby se nepřístupné konstrukce buď neizolovaly, nebo se izolovaly klasicky pomocí rohoží a desek. Výhody foukání jsou nesporné. Před dům přijede nákladní automobil, natáhne se hadice až na místo aplikace izolace. Pokud se jedná o dutinu, tak až do dutiny. Do speciálního stroje umístěného na automobilu se vkládá materiál a ten se za pomocí vzduchu dostane i do špatně přístupných míst.

Výhody foukaných minerálních izolací

Je to rychlé, bez odpadů a zbytků. Pro zákazníky tato technologie znamená velkou úlevu. Už žádné lešení, nošení materiálu přes obytné prostory, velký úklid. Za jeden den je zpravidla hotovo a bez nepořádku. A co je podstatné, účinek je okamžitý!

Proč výhradně minerál?

Když se společnost v roce 1995 rozhodovala, jaký materiál zvolit, rozhodla se pro minerální izolaci. V té době v České republice nikdo minerální vlákna foukat neuměl. Na trhu byla jen vlákna z papíru. Upřednostnili kvalitu, trvanlivost a odolnost proti vodě a ohni před nižší cenou suroviny, kterou mají papírové izolace.

Foukaná minerální izolace MAGMARELAX® má unikátní, ničím nenahraditelné vlastnosti, zejména v oblasti sléhání.

www.magmarelax.cz

Náhledový obrázek - IP IZOLACE POLNÁ

Tento partner momentálně žádné akční nabídky nenabízí.