Všichni partneři

JELÍNEK – výroba nábytku

Ryze česká nábytkářská firma s rodinnou tradicí od roku 1897

Kvalitní nábytek z masivního dřeva začal vyrábět už náš prapraděda a v této tradici pokračujeme již přes 120 let. V krvi nám už po 5 generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci, promítnutou do každého detailu.

Naším posláním je vyrábět a poskytovat kvalitní výrobky ze dřeva a pokračovat tak v rodinné tradici od roku 1897. Spojením moderní technologie a řemeslné ruční práce tak vytvářet vysokou přidanou hodnotu v domovech našich zákazníků. Hodnotu, která vydrží po generace.

V naší nabídce naleznete ložnice z masivu, obývací stěny a křesla, sedací soupravy a křesla, jídelní stoly a židle, nábytek z vysokohorské dřeviny ZIRBE (alpské borovice) a ortopedické lamelové matrace JELÍNEK.

V rámci zakázkové výroby pružně reagujeme na poptávky na atypický nábytek na míru, hotelový nábytek, dekorační štípané panely a 3D návrhy interiéru.

Na veškerý náš nábytek poskytujeme nadstandardní záruku 5 let, protože se řídíme heslem našich předků “Poctivou prací získat důvěru zákazníků.” a za jeho kvalitu ručíme svým jménem.

Náhledový obrázek - JELÍNEK – výroba nábytku