Všichni partneři

Kärcher

Vysokotlaké čističe, parní čističe, vysavače, čerpadla a další

Jsme špička na trhu čisticí techniky

Rodinná firma Kärcher s centrálou v německém Winnendenu se řadí na špičku mezi výrobci čisticí techniky. Svým zákazníkům nabízí řešení na míru. Firma se od svých počátků před více než 80 lety vyvinula ve světovou značku, pro kterou jsou charakteristické špičkový výkon, inovace a kvalita. Na českém trhu působí již od roku 1992. Aktivně se angažuje také v ochraně životního prostředí, rozvoji sportu a kultury.

Výrobky pro dům, zahradu i profesionály

Kärcher nabízí výrobky nejen pro úklid domácností, ale i pro živnostníky a průmysl.
Pro domácnosti jsou to především parní čističe, vysavače na okna – tzv. aku stěrky, tlakové myčky nebo vysavače.

Ani zahrada nezůstává pozadu. Můžete si vybrat ze široké škály čerpadel a zavlažovacích systémů.
Pro profesionální uživatele pak ucelená systémová řešení, podlahové mycí stroje, zametací stroje nebo v neposlední řadě komunální technika.

V kvalitě a technologii je celosvětově přední poskytovatel čisticích systémů, čisticích produktů a služeb pro oblast volného času, domácností, živností a průmyslu.

Úklidové stroje Kärcher se vyznačují uživatelským komfortem, funkčností a sofistikovaným vzhledem a byly vyznamenány již řadou významných mezinárodních ocenění.

Kromě toho nabízí rozsáhlé spektrum příslušenství a nabízí  zákazníkům špičkové služby v podobě servisních služeb nebo půjčoven.

Se značkou Kärcher poznáte rozdíl.

Náhledový obrázek - Kärcher