Všichni partneři

Knihy Dobrovský

Knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ je jeden z největších prodejců knih v České republice. Nabízí široký výběr literatury všech žánrů, papírenské zboží, kalendáře, diáře, plakáty, stolní hry, přání, záložky, odznaky a mnoho dalších drobností.

Při platbě kartou sbíráte body na e-shopu www.knihydobrovsky.cz a v prodejnách, které naleznete níže po kliknutí na tlačítko Mapa.

Slevové poukázky s označením kamenná prodejna je možné použít na nákup zboží přímo v kamenných prodejnách Knihy Dobrovský. Zboží lze také objednat na e-shopu s vyzvednutím v kamenné prodejně, kde poukázku využijete. Hodnota poukázky bude při platbě na prodejně odečtena z ceny objednávky. Platnost poukázky je 6 měsíců od data vystavení.

Poukázky označené e-shop lze použít pouze na e-shopu www.knihydobrovsky.cz. V objednávce lze použít pouze jeden slevový kód, nelze jím hradit poplatky za dopravu a nelze ho kombinovat s jinými slevovými akcemi. Platnost poukázky je 60 dnů od data vystavení.

Poukázky nejsou vzájemně vyměnitelné. Detailní popis uplatnění voucheru naleznete v popisu položky v Katalogu odměn.

Při platbě naší kartou získáváte body od Světa odměn podle Pravidel pro sběr bodů a navíc také body od partnera v hodnotě 2 % z nákupu.

Náhledový obrázek - Knihy Dobrovský