Všichni partneři

Tescoma

Upozornění pro klienty !

Dovolujeme si vás informovat, že s účinností od 20. února 2023 nebude dočasně možné získávat body od partnera TESCOMA za nákupy ve Značkovém e-shopu TESCOMA. Přípis bodů od ČSOB platí nadále beze změny, dle Pravidel pro sběr bodů. Zároveň nebude možné objednávat ani využívat slevové poukazy do tohoto e-shopu. 

Důvodem je plánovaná změna provozovatele e-shopu, e-shopového řešení a všech navazujících procesů. Společnost TESCOMA je přední český výrobce originálních potřeb do kuchyně a domácnosti. Všechny výrobky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a ocení je začínající kuchaři i profesionálové. Původní recepty i návody k použití jsou samozřejmou součástí TESCOMA produktů.

Slevové poukázky lze uplatnit v e-shopu eshop.tescoma.cz. Na jeden nákup lze vždy využít pouze jednu slevovou poukázku. Platnost poukázky je 60 dní od data vystavení.

Při platbě naší kartou online v internetovém obchodě eshop.tescoma.cz získáváte body od Světa odměn podle Pravidel pro sběr bodů a navíc body od partnera v hodnotě 2 % z vašeho nákupu.

Náhledový obrázek - Tescoma